Дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії та пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах.

Дата: 18.07.2022 15:06

Фото без описуШановні громадяни! На сьогоднішній день порушення правил дорожнього руху є досить гострим і актуальним питанням, оскільки кожного дня ми дізнаємось із новин, соціальних мереж, преси, про те, що на дорогах України стається велика кількість дорожньо-транспортних пригод, зокрема значна частина з яких, стається через порушення ПДР власне, як водіями так і  самими пішоходами.
Наїзди на пішоходів є найсерйознішим видом дорожньо-транспортних
пригод, людина від зіткнення з транспортним засобом отримує множинні травми, часом не сумісні з життям.

Пішоходи, які користуються під час руху телефоном та іншими гаджетами, зокрема слухають музику в навушниках, - в зоні підвищеного ризику, вони не усвідомлюють існуючу небезпеку. Такі пішоходи відволікаються від дорожньої обстановки, становляться менш уважним та сконцентрованим та, як наслідок, потрапляють під колеса.

Водії, які порушують правила маневрування і перевищення безпечної швидкості також залишаються найпоширенішими причинами аварій.

Шановні водії та пішоходи! Будьте відповідальними, проявляйте взаємоповагу та сумлінно дотримуйтеся вимог ПДР. Будьте пильні і обережні, дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час дорожнього руху. Подумайте, а чи варто безвідповідально ставитися до власної безпеки, адже іноді одна мить може стати фатальною, жодна, навіть, найважливіша справа або розвага, не варта ЖИТТЯ! Не поспішайте, будьте уважними, адже вдома на вас чекають рідні та близькі люди.