Довгожительку громади привітали з ювілеєм!

Дата: 01.08.2022 15:39

Фото без описуСьогодні  особливий день для Марії Василівни Жура, яка мешкає у селище Зноб-Новгородське. Поважний 90-річний ювілей 01 серпня ступив на поріг господині дому пані Марії.

По обіді, з Днем народження її сердечно привітали представники громади та голова ветеранської організації Нечволод С.С. і побажали їй міцного здоров’я і оптимізму, довгих років життя та бадьорості духу, відзначили, що такі як вона довгожителі – це історія нашого селища з життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в роки юності під час воєнного лихоліття та в період післявоєнної відбудови країни.

Дійсно, протягом багаторічного трудового життя Марії Василівні доводилося працювати на різних роботах і всі вони були - не з легких. Тож сьогодні, з нагоди поважного ювілею іменинниця приймала від гостей квіти, подарунки та почесну нагороду – Подяку голови Зноб-Новгородської селищної ради «За багаторічну сумлінну працю на благо рідного краю та вагомий внесок у суспільне життя громади». Потішена ювілярка тепло дякувала за виявлену до неї увагу.