До уваги жителів громади!

Дата: 03.08.2022 13:44

Рішенням виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради від 22 липня 2022р. 52 були затверджені заходи щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства Зноб-Новгородської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 року, згідно яких проводиться підготовка до опалювального сезону на території громади.

На даний час виконані наступні роботи у сфері водопровідно-каналізаційного господарства:

замінений глибинний насос на центральній свердловині по вул. Шкільна в смт. Зноб-Новгородське;

замінено 45 метрів водопроводу для  ФАПу в с. Хильчичі;

проведений поточний ремонт водопровідної мережі у с. Стягайлівка (ліквідація 2-х поривів);

проведений поточний ремонт водопровідної мережі в смт.Зноб-Новгородське по вул. 30 років Перемоги;

проведений поточний ремонт каналізаційної мережі по вул. Планова.

заплановані роботи із підключення домогосподарств по вул. Миру у смт. Зноб-Новгородське до водопровідної мережі та із встановлення водонапірної станції в с.Хильчичі.

На території Зноб-Новгородської селищної ради для забезпечення опалення бюджетних закладів, організацій та установ використовуються 6 котелень та 10 топкових. У серпні-місяці заплановано погодження актів готовності на 6 котелень бюджетної сфери з органами енергонагляду у м.Шостка.

На даний час проводяться роботи з косметичних та профілактичних ремонтів будівель котелень і топкових закладів соціальної сфери, перевірка запірної арматури, гідравлічні випробування, перевірка стану ізоляції тощо в закладах бюджетної сфери громади. Вирішується питання проходження навчання посадовими особами з питання експлуатації котельних установок.

Запасами твердого палива (дровами) на 2022-2023 роки заклади освіти, культури, охорони здоров’я Зноб-Новгородської селищної ради забезпечуються.

Повний запас палива буде зроблений до початку опалювального періоду.

Спеціалізована техніка у кількості 3 одиниць, яку планується задіяти для розчистки доріг від снігу, підготовлена.