До уваги громадськості!

Дата: 09.08.2022 14:12

Фото без описуШановна громадо! Ми з Вами рухаємося однією дорогою, і кожен з нас плекає мрію про якнайшвидшу перемогу над російським окупантом.

Проте, неминучий для України День Перемоги ще, на жаль, не настав, а це означає що до цього великого дня ми маємо залишатися пильними, ми повинні дотримуватися всіх порад та вимог воєнного часу. Нині, ми повинні знищити в собі хибні переконання того, що війна десь за порогом і ви маєте незаконне право не дотримуватися світломаскування та порушувати режим комендантської години. Особливо, це стосується нашої молоді.

Дорогі друзі, Ви маєте розуміти, що дотримуючись правил життя мирного населення ми на місці організовуємо нову реальність, основою якої є тиша для всіх (наскільки вона можлива в країні у цей час)

Доводимо до вашого відома, що якщо поріг відповідальності вашої громадянської свідомості не буде надалі суголосним із реальністю сьогодення, поліція буде приймати відповідні міри до всіх категорій порушників.

Зрозумійте, на даний час, ми хочемо достукатися до Вас добрим словом!

Бережіть себе і своїх близьких!

Все буде Україна!