ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛОМУ БІЗНЕСУ.

Дата: 09.08.2022 14:32

Фото без описуНа сьогодні в області проводиться робота щодо допомоги суб'єктам підприємницької діяльності, які постраждали внаслідок воєнної агресії російської федерації. Розпоряжденням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 13.06.2022 №180-ОД «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету Сумської області на 2022 рік» виділено кошти на вищезазначені цілі в сумі 5, 0 млн гривень та затверджено Порядок надання допомоги бізнесу за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

Термін подання оригіналів заяв і документів до комунальної установи «Сумський обласний центр підтримки підприємництва» продовжено до 29 вересня 2022 року.

З питанням інформаційної допомоги щодо подання заявок на одержання фінансової підтримки до комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (телефон для довідок: 0668491307) постраждалі підприємці можуть звернутись до Зноб-Новгородської селищної ради.