До уваги жителів громади!

Дата: 11.08.2022 11:52

Фото без опису Шановні мешканці! Шановні аграрії! Доводимо до вашого відома, що на деокупаваних територіях Сумської області почастішали випадки підриву громадян та техніки на замінованих ділянках місцевості. Внаслідок чого є загиблі та поранені, зруйнована автомобільна та сільськогосподарська техніка.

Тому, ми звертаємося до Вас, шановні підприємці! Під час збирання врожаю та проведення комплексу осінньо-польових робіт, пропонуємо, організацію цієї діяльності проводити у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України, погодивши її попередньо із підрозділами державної прикордонної служби України та отримавши від підрозділів Збройних Сил України інформацію про відсутність на зазначених земельних ділянках вибухонебезпечних предметів чи проведення робіт з розмінування відповідної території.

Шановні мешканці, якщо ви опинилися поблизу вибухонебезпечних предметів, стримайте свою цікавість і не намагайтеся наблизитись до нього, щоб розгледіти.Найкраще, що можна зробити – залишити небезпечне місце.

Найголовніше:

- не слід робити самостійно жодних маніпуляцій із знахідками або підозрілими предметами, що можуть виявитися вибуховими пристроями;

- виявивши річ без господаря, треба звернутися до працівника поліції або іншого посадовця; не можна торкатися знахідки;

- не користуйтеся мобільним та радіозв’язком поблизу підозрілої знахідки.

Бережіть себе та своїх близьких!

Все буде Україна!