-

З вересня на Сумщині будуть оголошені аукціони з приватизації об’єктів держмайна

Дата: 19.08.2022 11:31

Фото без описуЗ вересня 2022 року на Сумщині оголошуються аукціони приватизації державного майна. Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об'єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об'єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у Сумській області.

Зразок для листа про ініціювання приватизації об'єктів державної форми власності

Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні. Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Сумської області.

Перелік доступних об'єктів для приватизації у Сумській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням: https://bit.ly/3A3jjzs або перегляньте: Інвестиційне меню. Сумська область.

За інформацією: http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/29583-z-veresnya-na-sumshchyni-budut-oholosheni-auktsiony-z-pryvatyzatsiyi-obyektiv-derzhmayna.html