На Сумщині протягом січня-серпня цього року 7100 чоловік знайшли роботу

Дата: 14.09.2022 08:12

Фото без описуЗа словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, послугами служби зайнятості у січні-серпні 2022 року скористалися 34,5 тис. осіб, з них 31,7 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня нинішнього року 7,1 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 6,3 тис. безробітних, з них 593 безробітних з числа внутрішньо переміщених  осіб та 453 безробітних з учасників АТО/ООС.

З початку року 984 безробітних проходили професійне навчання.

За видами економічної діяльності, протягом січня-серпня 2022 року найбільше безробітних громадян працевлаштовано у сільському господарстві (35%), у сфері торгівлі та ремонту (14%), у переробній промисловості (12%), у державному управлінні й обороні (10%).

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 333 особи.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.