Представники ДСНС нагадують громадянам порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 14.09.2022 11:32

Фото без описуВибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози та врятувати життя. Так, фахівці Шосткинського районного управління Головного управління ДСНС України у Сумській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

Зокрема, 14 вересня, рятувальники провели заходи в Зноб-Новгородській громаді. Співробітники ДСНС розповіли, як можна розпізнати небезпечну знахідку, роз'яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Підкреслили, що для того щоб убезпечити себе та своїх близьких, при виявленні підозрілого предмета ні в якому разі його не можна пересувати, розбирати, кидати або нагрівати. Перш за все - необхідно повідомити про свою знахідку за номерами "101" або "102".

Під час бесід фахівці ДСНС закликали громадян обов`язково проводити з дітьми інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.