Привітання від голови Зноб-Новгородської громади

Дата: 18.09.2022 07:50

Фото без описуШановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю Вас  з професійним святом – Днем працівника лісу!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Тож шановні працівники лісу!  Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Святкуючи разом з Вами, бажаю щоб це свято принесло у Ваші  домівки щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу  благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі  і здоров'я.  Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

З повагою,

селищний голова Петро ГОНЧАРОВ