Пам'ятка від Сумського обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та їх законних представників на період дії карантину

Дата: 19.09.2022 09:45

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022р № 928 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236», наказу МОЗ України від 6 січня 2022 року №26 «Про введення в дію Рішення оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації», з урахуванням вимог законодавства щодо діяльності в умовах воєнного стану та щодо продовження посилених карантинних заходів та санітарно-гігієнічних умов перебування дітей з інвалідністю та їх законних представників в умовах КУ СОР Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, додатково повідомляємо про забезпечення дотримання протиепідемічних та відповідних санітарних вимог щодо обробки, масочного режиму, заходів переміщення, розміщення та організації, виключно, з наданням дітям індивідуальних реабілітаційних послуг.

З метою уникнення скупчення, огляд дітей з інвалідністю реабілітаційною комісією Центру, буде продовжено за індивідуальним графіком, з визначенням для кожної сім’ї конкретного часу огляду.

Для інформування законних представників та дотримання ними заходів з особистої гігієни та карантинних вимог, повторно направляємо Пам’ятку для Осіб з інвалідністю та їх законних представників на період карантину (додається).

Додатково звертаємо увагу, що в приміщеннях Центру, відповідно до Акту оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення, облаштовано, згідно з вимогами законодавства, приміщення найпростішого укриття.