Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 22.09.2022 08:49

Фото без опису22 вересня - Національний день партизанської слави в Україні. Головна мета цього дня - вшанувати пам'ять партизанів та підпільників, нагадати про їхній важливий подвиг сучасному поколінню українців.

Учасники партизанського руху, підпільних організацій у роки Другої світової війни своєю героїчною діяльністю  рятували мирне населення від вивезення у нацистську Німеччину,  нищили ворога на окупованій території, наближаючи  Перемогу.

Шановні мешканці Зноб-Новгородської територіальної громади і всієї України!!!

Від імені Зноб-Новгородської селищної ради, її виконаного комітету та від себе особисто щиро і сердечно вітаю вас з Днем партизанської слави - днем, коли  ми віддаємо  данину  поваги і шани  колишнім підпільникам  і партизанам, оборонцям і визволителям  рідної землі.

Сьогодні ми  низько схиляємо голови перед стійкістю і мужністю  тих, хто  пройшов  крізь  полум’я  найстрашнішої  війни в історії людства, хто  загинув   на  полі бою і перед тими, хто зараз  боронить Рідну і Незалежну УКРАЇНУ!

Слава героям! Все буде Україна!

Щиро, голова селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ