Зверненн голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 29.09.2022 09:55

Шановна Зноб-Новгородська громадо!

Фото без опису 29 вересня одне з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинених нацистами у 1941-1943 роках.

У вересні 1941 року розпочалися масові розстріли єврейського населення Києва. Загалом за роки Другої світової війни у Бабиному Яру, за різними оцінками, полягло від 100 до 150 тисяч осіб – євреїв, ромів, караїмів, учасників українського націоналістичного руху опору та представників інших національних чи соціальних груп, яких окупанти вважали «зайвими».

Це трагедія не національного, а планетарного масштабу. В Україні вона вшановується на державному рівні. Адже ми формуємо суспільство та будуємо державу, в яких немає місця проявам ворожнечі на расовому чи національному ґрунті, ідеології насильства та нетерпимості і сьогодні це доводять наші воїни і доводить вся Україна.

З 24 лютого українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія минулого не повторилася в майбутньому.

Пам’ятаймо про це і будьмо єдиними у відстоюванні ідеалів гуманізму, демократії, свободи та миру у всьому світі!

Бережімо вічну пам‘ять про невинних.

Все буде Україна!

З повагою, голова селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ