До уваги жителів громади!

Дата: 13.10.2022 14:05

Фото без описуПід час війни телефон – незамінний девайс. Найголовніше, що за його допомогою можна постійно бути на зв’язку з рідними. Тому телефон має бути завжди заряджений.

Під час відсутності світла, за послугою ЗАРЯДКИ ТЕЛЕФОНУ, ви можете звернутися до державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (пожежна частина смт Зноб-Новгородське). Зарядити телефон можна буде з 10-00 по 11-30 безкоштовно (за відсутності світла).

Хочемо наголосити! Заряджати телефон, в першу чергу, потрібно для дзвінків, а не для ігор і постійного відвідування просторів Інтернету.

Разом ми здолаємо все і все буде Україна!