До уваги жителів громади!

Дата: 24.10.2022 09:00

Фото без опису  ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, що спричинило режим тотальної економії. Тому наразі дуже важливо обмежити споживання електроенергії для зменшення навантаження на електромережі.

Закликаю кожного з вас, мешканців, представників бізнесу, керівників підприємств, закладів та установ незалежно від форм власності: максимально скоротіть споживання електроенергії з 7.00 до 23.00 години.

Не вмикайте в цей період енергоємні прилади, такі як пральні машини, бойлери, кондиціонери, обігрівачі та інші.

Обмежте використання електрочайників, електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ніхто не перебуває, не проводьте ремонтні роботи, пов’язані з використанням електроенергії, застосуйте інші заходи з економії електроенергії.

Кожен споживач може і повинен допомогти зберегти енергосистему України. Вихід із надзвичайної ситуації, яка склалась один: або ми разом економимо, або залишаємось без електропостачання.

В нинішніх умовах стабілізація умов щодо електрозабезпечення залежить від кожного з нас! Разом переможемо!

Селищний голова Петро ГОНЧАРОВ