«Де господар хазяйнує – там чистота і порядок панує».

Дата: 26.10.2022 09:01

Фото без опису Саме цього вівторока відбулась осіння толока на територї смт Зноб-Новгородське.

Толока – славний український звичай. Здавна вона організовувалася для виконання спільних робіт мешканцями сіл, селищ з облаштування територій, генерального прибирання та ремонту важливих для місцевих громад місць. Саме толока допомагає місцевій громаді об'єднатися задля благої справи.

25 жовтня 2022 року працівники Зноб-Новгородського ліцею, КП «Зноба-Благоустрій» і працівники Зноб-Новгородської селищної ради черговий раз довели, що благоустрій - унікальний приклад співпраці його робітників і місцевої влади.

«Ми не з тих людей, хто звикли лише нарікати на владу», - кажуть освітяни. «Щоб діяльність місцевої влади була ефективною, їй просто необхідна дієва підтримка і безпосередня участь у всіх без винятку роботах громади. Тільки спільними зусиллями можна змінити наше життя і кожного його мешканця», - нарікають працівники освіти.

Великі справи завжди починаються з малого, з усвідомлення того, що розбудова нашої територї залежить від скромного вкладу кожного з його мешканців.

«Озброєні» граблями, з ентузіазмом, всі наводили чистоту в місцевому парку.

Основним транспортом для вивезення зібраного сміття забезпечило комунальне підприємство громади КП «Зноба-Благоустрій», за що керівництво висловлює їм щиру вдячність.

Адже дві людини, то вже не одна, а масштабність таких подій за участю всієї громади вкотре доводить, що спільною працею можна досягти максимального результату!