ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ!

Дата: 26.10.2022 10:27

Фото без опису14 жовтня 2022 року на Величне свято (за паспортом 19 жовтня 1932 року) свій славний 90-річний ювілей відзначила Редкая Ганна Андріївна.

До вітань ювілярки приєдналися - голова селищної ради Петро Гончаров, працівники, сусіди по кімнаті відділення стаціонарного догляду  для постійного або тимчасового проживання Зноб-Новгородської селищної ради та директор КЗ "Зноб-Новгородський Центр надання соціальних послуг"  Тетяна Кухта. Всі разом вони висловили свою шану та повагу за нелегкий життєвий шлях і мудрість.

Довгожителі нашої громади – це історія з багатим досвідом та незламністю. Всім нам, потрібно вчитися в таких людей витримки, сили духу, оптимізму, які вони попри всі труднощі, пронесли через все життя і передають його нам, своїм нащадкам.

Складаємо щирі слова вдячності за життєву мудрість, бажаємо здоров’я, завжди бути в піднесеному настрої й оточені затишком та комфортом! Миру і довгих років життя!