Анонімне опитування батьків щодо реалізації дистанційного навчання

Дата: 01.11.2022 11:07

Шановні батьки!

Фото без опису   У зв`язку із перебуванням закладів освіти у 25-кілометровій зоні від кордону з країною-агресором та перебуванням території нашої громади в зоні ведення активних бойових дій освітній процес відбувається в дистанційній формі. Відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради розпочинає анонімне опитування батьків щодо реалізації дистанційного навчання, аби цілісно сформувати картину та об'єктивно оцінити ситуацію.

Результати опитування допоможуть зрозуміти ключові проблеми та виклики, виокремити сильні і слабкі сторони, які допоможуть в організації та підвищенні ефективності дистанційної форми навчання. Нам дуже важлива Ваша думка! Давайте разом створимо найкращі умови для навчання наших дітей.

Будемо вдячні за ваші відповіді та максимальне поширення серед батьківської спільноти.

Збір відповідей триватиме до 6 листопада 2022 року за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeL7AKMdja.../viewform...

БУДЬ ЛАСКА!!! ПОСТАВТЕСЯ ДО ЦЬОГО ВІДПОВІДАЛЬНО!