Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 03.11.2022 08:42

Фото без описуУкраїнські ракетники і артилеристи та інженерні війська, які сьогодні відзначають своє професійне свято - основа й міць ЗСУ!

Шановні наші воїни!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради і від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем ракетних військ та артилерії.

Дякуємо Вам, ЗАХИСНИКИ! За те, що Ви виборюєте свободу та незалежність України, за мужність та саможертовність, за звільнені міста і села, за вірну службу українському народу!

Повертайтеся додому до рідних живими й неушкодженими, щоб далі жити в мирній і квітучій Україні в добрі й достатку!

Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави. Вічна пам'ять і Вічна слава ЗАХИСНИКАМ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

З повагою, селищний голова