НЕ ПРОПУСТІТЬ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ — 2022!

Дата: 08.11.2022 08:56

Фото без опису    Вмикайте Українське радіо або Радіо Культура 9 листопада 2022 року об 11:00 за київським часом та доєднуйтесь до найвідомішого всеукраїнського флешмобу.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева

Організатори повідомляють, що цьогоріч написання Радіодиктанту-2022 буде адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.
Долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:

Текст диктанту буде оприлюднено 10 листопада.

Провсяк випадок подаємо посилання на Український правопис, щоб освіжити знання української мови та підготуватись до диктанту: https://bit.ly/32EiJXp