ВИПЛАТА ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ

Дата: 16.11.2022 14:45

Фото без описуШановні жителі Зноб-Новгородської громади❗️

17 листопада з 9-00 почнеться оформлення допомоги від Міжнародної організації з міграції.

Повідомляємо, що всі жителі громади мають змогу отримати грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції (МОМ) завдяки Меморандуму про взаєморозуміння між Мінсоцполітики України та МОМ.

Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць, але не більш як для п’ятьох осіб.

Для оформлення даного виду допомоги потрібно оформити заявку, яку допоможе оформити координатор даної організації.

При собі мати:

• Номер телефону;

• РНОКПП (ІПН) (ідентифікаційний код)

• Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;

• Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;

• Номер рахунку IBN (UA………) одного з членів сім’ї (необхідний для виплати допомоги на рахунок)

якщо є опікун - довідка ,

якщо інвалідність - посвідчення,

якщо ВПО - довідка

Важливо також те, що тільки один з батьків може подати інформацію про дітей у своїй заяві.

☝️ОСОБЛИВО НАГОЛОШУЄМО, що один член сім’ї може зареєструвати інших членів сім’ї при наявності оригіналів документів, які зазначені вище.

☝️ОСОБЛИВО ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, що ті мешканці, які вже зареєстровані через портал ДІЯ або вже отримали грошову допомогу – повторній реєстрації не підлягають.

ОФОРМЛЕННЯ ДАНОГО ВИДУ ДОПОМОГИ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ 17 ЛИСТОПАДА і 18 ЛИСТОПАДА.

☑️ЖИТЕЛІ смт. ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКЕ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННЯХ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ І СЕЛИЩНІЙ РАДІ З 9-00 ДО 16-00.

☑️ЖИТЕЛІ ЗНОБ-ТРУБЧЕВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

☑️ЖИТЕЛІ ГОЛУБІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

☑️ЖИТЕЛІ ОЧКИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

☑️ЖИТЕЛІ КРИВОНОСІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

☑️ЖИТЕЛІ УРАЛІВКСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

☑️ЖИТЕЛІ КРЕНИДІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗМОЖУТЬ ОФОРМИТИ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ В ПРИМІЩЕННІ СТАРОСТАТУ З 8-00 ДО 17-00.

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ТАКОЖ ДАНИЙ ВИД ДОПОМОГИ МОЖУТЬ ОФОРМИТИ ЧЛЕНИ РОДИНИ ЯКІ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ АЛЕ ПРОЖИВАЮТЬ ТРИВАЛИЙ ЧАС НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ГРОМАДИ ( ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ОФОРМИТИ ТА ПІДПИСАТИ АКТ З ДВОМА СУСІДАМИ ТА ДЕПУТАТОМ І ВЗЯТИ ПІДТВЕРДЖУЮЧУ ДОВІДКУ)

ПРОХАННЯ, НЕ СТВОРЮЙТЕ ВЕЛИКУ ЧЕРГУ БІЛЯ ПУНКТІВ ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ! УСІ МЕШКАНЦІ БУДУТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНІ!!!