-

Зноб-Новгородська громада: рятувальники провели інструктаж протипожежної безпеки

Дата: 17.11.2022 16:57

16 листопада 2022 року працівники Шосткинського районного управління Головного управління ДСНС України у Сумській області провели протипожежний інструктаж з працівниками КЗ "Зноб-Новгородський Центр надання соціальних послуг".

Під час інструктажу рятувальники нагадали всім присутнім основні вимоги пожежної безпеки в побуті та під час професійної діяльності, алгоритм дій в разі виникнення пожежі в приміщенні, а також показали як при необхідності користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Наприкінці зустрічі співрозмовникам на згадку залишили листівки із зазначеними правилами пожежної безпеки та номером екстреного виклику Служби порятунку "101".