Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 30.11.2022 08:53

Фото без опису  З першого дня війни кожен українець відчув цінність вільного неба над головою без ворожих снарядів. З першого дня війни на плечі радіотехнічних військ ліг неймовірний тягар, бо вони “очі і вуха” авіації та протиповітряної оборони України.

З перших днів весь світ був нажаханий, та казав, що неможливо встояти проти “другої армії світу”, яка безжально гатить по мирним містам, але є вони - радіотехнічні війська Повітряних Сил ЗСУ, які вже стільки часу мужньо несуть цілодобову службу, щоденно демонструють неймовірну майстерність, виявляючи підлі запуски ракет військ держави-терориста.

Дякуємо за наше небо! Пильнуйте український простір! Нехай дороговказом для вас буде щира любов до України, славетні бойові подвиги наших предків, народна повага.

Вічна слава військовослужбовцям, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави!

Бажаю вам Божого захисту, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових звершень в ім’я Української Держави!

Разом ми все здолаємо! З вірою до Перемоги!

З повагою, голова селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ