Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 05.12.2022 08:58

Фото без опису5 грудня у більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. Для України це свято – «Всесвітній день волонтера» є, як ніколи, важливим і актуальним.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

Дуже приємно, що жителі Зноб-Новгородської громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю.

Дякуємо усім небайдужим жителям, які у цей важкий для країни час відгукуються допомагати військовим.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій з Вашим святом!

Щиро, голова селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ