Вогонь життя раптово згас, печаль і смуток серце ранять. Низький уклін тобі від нас і незабутня СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ

Дата: 08.12.2022 13:44

Фото без опису Болюча звістка, яку неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем, надійшла до Зноб-Новгородської територіальної громади. Мужньо виконуючи свою військову місію перед Українським народом, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України, загинув наш земляк, стрілець-санітар аеромобільних військ ЗСУ – МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ ЮРЧЕНКО.😞

Народився Микола 16 травня 2001 року в селищі Зноб-Новгородське Шосткинського району Сумської області, де навчався в рідній Зноб-Новгородській школі, а професію отримав в ДПТНЗ «Зноб-Новгородській ПАЛ». Нажаль, 02 грудня 2022 року його серце перестало битися в селищі Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Це велика, неповторна втрата для всіх рідних, близьких, друзів та просто для тих, хто знав Миколу, як товариську, мудру, розсудливу людину щирої душі. Він був єдиним сином, якому назавжди залишиться 21 рік.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.

Хай земля буде пухом.🕯 Вічна пам’ять герою!🙏🙏🙏