-

Шановні мешканці громади! Війна продовжується і наші воїни та тисячі громадян потребують нашої з вами допомоги.

Дата: 16.12.2022 10:06

Шановні мешканці громади! Війна продовжується і наші воїни та тисячі громадянФото без опису потребують нашої з вами допомоги.

В межах Зноб-Новгородської територіальної громади продовжується збір продуктів харчування (консервація, овочі, яйця і т.п.) та будь-якої іншої допомоги (теплі речі, шкарпетки, теплі рукавиці, ковдри, подушки)

(!)(!)(!)Пункт прийому: смт Зноб-Новгородське, вул. Шкільна, 1 (колишнє приміщення Зноб-Новгородської селищної ради).

Відповідальна особа: П’ятниця Надія Миколаївна (Попередньо телефонуйте за телефоном: 068 982 98 87, щоб дізнатися деталі і час прийому)

Будьте уважними та уникайте шахраїв! Збір продукції здійснюється лише у визначених пунктах вашими односельцями!

Вітається будь-яка допомога на благо НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!