Отримання допомоги від ГО «Ліга сучасних жінок»

Дата: 13.02.2023 16:31
Кількість переглядів: 1914

Фото без опису

Громадська організація «Ліга сучасних жінок» спільно з Save the Children in Ukraine реалізує проект «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні. Фаза 2» спрямований на підтримку сімей, які потребують допомоги у формі грошових виплат.

19 лютого 2023 року о 9:00 в закладі Зноб-Новгородського будинку культури відбудеться реєстрація на грошову допомогу жителів Зноб-Новгородської громади.

УМОВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СІМ’ЯМИ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ.

1.      Фактичне проживання в Зноб-Новгородській громаді.

2.      Приналежність до визначених категорій сімей:

• сім’ї з 2+ утриманцями;
  • сім’ї з одним утриманцем і 1+ літнім членом сім’ї (60+);
  • сім’ї з вагітними жінками або дітьми до 2 років жіночі одноосібні сім’ї;
  • сім’ї, які доглядають (зі спільним проживанням) за дітьми і не є їх основними опікунами;
  • сім’ї, житло яких було зруйновано / пошкоджено;
  • самотні особи, які мають інвалідність;
  • сім’ї з 1+ дитиною з інвалідністю;
  • сім’ї людей похилого віку (60+) з 1+ утриманцем.

3.      Неотримання протягом листопада 2022 року - січня 2023 року грошової допомоги від ГО «Ліга сучасних жінок» та інших міжнародних організацій.

4.      Особиста присутність представника родини на реєстрації в громаді, підтвердження повідомлених даних про родину та факту надання згоди на обробку персональних даних (під час реєстрації на грошову допомогу).

5.      На реєстрацію мати з собою паспорт, ідентифікаційний код (всіх членів родини), банківський рахунок (ІВАN), свідоцтва про народження дітей.

6. За допомогою можуть звернутися також особи, які отримали грошову допомогу до 01.11.2022 року.

Для додаткової інформації можете звернутись до Хоминіча Олексія за телефоном +380968100822.