15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 10:05

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув виконуючи свій інтернаціональний військовий обов’язок та віддаємо данину поваги всім, хто звершував миротворчу місію на території інших держав.

Захищати Батьківщину - це найпочесніша місія, а йти на смерть заради порятунку інших народів - це висока самопожертва. На жаль, із кривавих війн та локальних конфліктів ХХ століття тисячі синів України не повернулися додому, до своїх родин.

Свою мужність й відвагу українські військові доводять й сьогодні, коли Україна переживає тяжкі випробування, коли гинуть мирні люди у війні. Наші воїни вкотре доводять всьому світові, що Українська нація - сильна, незалежна й незламна!

Засвідчую глибоку повагу і шану мужності учасникам бойових дій на території інших держав, ветеранам війни в Афганістані та всім захисникам нашої країни!

З повагою, голова селищної ради
Петро Гончаров.