Проекти рішень на 17 сесію 8 скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ    №  09/01 -ОД

06.02.2023 р.                     смт.  Зноб-Новгородське

Про скликання сімнадцятої сесії 8 скликання  Зноб-Новгородської селищної ради

Відповідно до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Скликати сімнадцяту сесію  Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання  на 17 лютого 2023 року.

II. Встановити, що засідання 17 сесії селищної ради відбудеться о  10 год. 00 хв. в приміщенні адмінбудівлі по вул.  Шкільна, 3   смт. Зноб-Новгородське.

III. На розгляд сімнадцятої сесії Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання винести такі  питання:

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості  та передачу земельних ділянок в оренду

Додаток.

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)ТОВ « Агрофірма  Журавка».

3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)ТОВ « Агрофірма  Журавка».

4.Про заміну сторін та внесення змін в договір оренди землі від 24.01.2007 року, укладеного між Уралівською сільською радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» на земельну ділянку з кадастровим номером 5924487200:01:001:0014, площею 0,1223 га (код КВЦПЗ – 13.03) для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

5. Про заміну сторін та внесення змін в договір оренди землі від 01.09.2005 року, укладеного між Зноб-Новгородською селищною радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» на земельну ділянку з кадастровим номером 5924455300:02:001:0068, площею 0,1243 га (код КВЦПЗ – 13.03) для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

6. Про припинення договору оренди земельної ділянки.

7. Про припинення права оренди земельних ділянок.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

11.   Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «ТПК»Агроінвест+».

Додаток.

12.   Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «ТПК»Агроінвест+».

Додаток.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Шулежко Олександру Михайловичу.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Махоні Валентини Миколаївні.

15.  Про впорядкування назв вулиць на території Зноб-Новгородської територіальної громади.

17. Про затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.

18. Про затвердження звіту про виконання бюджету  Зноб-Новгородської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Додоток 1.

Додоток 2.

Пояснювальна записка.

19. Про Програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів та палива для забезпечення потреб суб’єктів малого підприємництва Зноб-Новгородської селищної ради на 2023 рік.

21. Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки та забезпечення виконання військового обов’язку громадянами  Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток.

22. Про внесення змін до рішення № 1219 шістнадцятої сесії Зноб-Новгородської селищної ради  восьмого скликання від  15.12.2022 року « Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2023 рік» 18503000000  .

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Додаток 5.

Додаток 6.

Пояснювальна записка.

23. Про ліквідацію закладів культури Зноб-Новгородської  селищної ради.

24. Про встановлення пільг на оплату харчування в закладах освіти Зноб-Новгородської селищної ради.

ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ         № ххх-ОД

14.02.2023 р.                     смт.  Зноб-Новгородське

Про внесення змін до розпорядження № 09/1-ОД від 06.02.2023 р. «Про скликання сімнадцятої сесії 8 скликання  Зноб-Новгородської селищної ради»

І. Скликати сімнадцяту  сесію  Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання  17 лютого 2023 року.

III. На розгляд сімнадцятої сесії Зноб-Новгородської селищної ради восьмого скликання додатково винести такі  питання:

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою, що забезпечує еколого-економічне  обґрунтування  сівозміни та впорядкування угідь.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок(паю) в натурі (на місцевості)гр. Северин Григорію Павловичу.
  3. Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Даниленко Марії Федорівні.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок(паю) в натурі (на місцевості)гр. Шевкун Риті Миколаївні.
  5. Про затвердження комплексної Програми «Турбота» надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних  життєвих обставинах  на 2022-2025 роки Зноб-Новгородської селищної ради у новій редакції.
  6. Про внесення змін до рішення  одинадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 № 1121 щодо штатного розпису комунального закладу «Зноб-Новгородський Центр надання соціальних послуг.

Різне.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)