УВАГА! Інформація щодо небезпеки яку несуть безпритульні собаки.

Дата: 22.03.2023 10:46

Фото без описуОстаннім часом на території громади збільшився ризик зустріти безпритульних агресивних собак. Тому адміністрація громади звертається з проханням дбати про своїх домашніх улюбленців, а саме:

1. Вигул собак можливий на безлюдних місцях. При цьому тримайте собаку на короткому повідку. Знайте, щоб «вигулювати» тварину господареві повинно бути не менше 14 років.
  2. Відповідні породи собак бажано вигулювати у наморднику.
  3. Необхідно дотримуватися тиші в певний час (з 22: 00 до 7: 00ч.).
  4. Якщо собака виступає в якості охоронця земельної ділянки, постарайтеся убезпечити життя і здоров'я сторонніх людей (зокрема, ваших сусідів). Зовсім не зайвим буде використання таблички з «попереджальною» інформацією.
  5. Пам’ятайте, у громадських місцях не можна залишати тварину без нагляду господаря.
  6. Також, не відв’язуйте собак в нічний час. Самовигул тварини може нашкодити оточуючим людям та вашому улюбленцю.

Домашня тварина повинна утримуватися на ізольованій, добре огородженій території на прив’язі або без неї, всі інші тварини автоматично прирівнюються до безпритульних.

У разі виявлення безпритульної собаки на території населених пунктів адміністрацією громади будуть прийняті міри по їх ліквідації. Тому щоб ваші домашні тварини не потрапили до числа безпритульних ставтесь відповідально до своїх обов’язків господаря.