Що до прибирання приватних ділянок.

Дата: 22.03.2023 10:47

Фото без описуШановні мешканці громади! Адміністрація Зноб-Новгородської селищної ради звертається до жителів з проханням розпочати прибирання присадибних ділянок.

Зверніть увагу на справний   стан   будівельних   конструкцій,   опалювальних  приладів і трубопроводів, належний санітарний, протипожежний стан. На    горищах повинен забезпечуватися відповідний температурно-вологісний   режим та проводитись прибирання приміщень від сміття не рідше одного разу на рік. Слід пам’ятати про чистоту підвального приміщення: прибирання сміття та періодичне провітрювання. На прибудинкових територіях слід прибрати листя, здійснити покіс трави та вивіз сміття.

Особливу увагу потрібно звернути на прибирання кладовища. Очистити пам’ятники від нальоту та замшілості, прополоти траву та прибрати бур’ян, висадити квіти, за потреби обрізати кущі чи дерева.

Під час прибирання прохання дотримуватись наступних правил:

• Не складати сміття на кладовищі, а виносити його за огорожу (у подальшому сміття буде вивезено КП «Зноба-Благоустрій»);
  • Не копати ями та не брати пісок на території кладовища;
  • Не палити сміття в межах кладовища;
  • Не засмічувати сусідні ділянки.

Пісок для впорядкування ділянок буде завезено КП «Зноба-Благоустрій».