Ситуація на прикордонні станом на 21:00 16.05.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
16 травня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 20 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 112 вибухів.
Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Юнаківська, Хотінська, Новослобідська, Середино-Будська, Великописарівська громади.

⚫Миропільська громада: зафіксовано скидання боєприпасів ВОГ (4 вибухи) за допомогою БпЛА. Також ворог бив з міномету – 11 вибухів.
Крім того, зафіксовано артилерійський обстріл громади – (5 вибухів). Пошкоджено елеватор, гараж агропідприємства, приватний будинок. Одна цивільна особа зазнала поранень.

⚫Білопільська громада: ворог бив з міномету – 33 вибухів. Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок. Також був обстріл з АГС – 3 вибухи та артобстріл – 8 вибухів.

▪️Юнаківська громада: був обстріл з міномету (4 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: росіяни здійснили артилерійський обстріл (14 вибухів).

▪️Хотінська громада: 5 мін скинув ворог на територію громади.

▪️Великописарівська громада: здійснено обстріл (12 вибухів) з гранатомету та артобстріл – 12 вибухів.

▪️Новослобідська громада: був мінометний обстріл (1 вибух).