Всесвітній день вишиванки єднає українців.

Дата: 18.05.2023 09:39

Фото без описуЩороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Сьогодні українська вишиванка - це не просто елемент національного одягу. У кожній сорочці збережено унікальний сакральний зміст, що відіграє роль оберега від темних сил, захищає тіло та душу людини, а також додає сили боронити країну від напасті. Відзначаючи День вишиванки ми ні на мить не забуваємо, але й надійно оберігаємо традиції своїх пращурів, а все ж найважливіше, це можливість показати вишиванку як національний символ нашої країни, який скріплює приналежність і є такою собі етнічною картою нашого народу та дозволяє ідентифікувати українців в усьому світі.

Тож вітаємо з чудовим святом - з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг!