Ситуація на прикордонні станом на 21.00 10.06.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
10 червня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли. Зафіксовано 136 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Есманська, Середино-Будська, Шалигинська, Зноб-Новгородська, Дружбівська, Путивльська, Великописарівська громади.

⚫Середино-Будська громада: з ворожого БПЛА скинуто вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху пошкоджено лінію електропередач. Також були обстріли з міномету (20 вибухів) та ствольної артилерії – (6 вибухів).

▪️Великописарівська громада: росіяни здійснили мінометні обстріли (33 вибухи) та артобстріл (2 вибухи). Крім того, ворожий гелікоптер здійснив пуск 3 ракет типу НУРС по території громади.

▪️Краснопільська громада: був артилерійський обстріл (9 вибухів).

▪️Есманська громада: зафіксовано обстріл з міномету (3 вибухи).

▪️Шалигинська громада: ворог бив з міномету (12 вибухів).

▪️Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (7 вибухів) та обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи).

⚫Дружбівська громада: 19 вибухів з міномету здійснили росіяни по території громади. Одним з обстрілів пошкоджено 4 приватні будинки.

⚫Білопільська громада: був мінометний обстріл (14 вибухів). Одним із обстрілів пошкоджено складське приміщення фермерського господарства, 2 вантажних автомобілі, трактор, навантажувач та ЛЕП.

▪️Путивльська громада: зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії (4 вибухи).