Ситуація на прикордонні станом на 21.00 05.07.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
5 липня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 279 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Есманська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Середино-Будська, Хотінська громади.

▪️Білопільська громада: були артобстріли громади – 45 вибухів та мінометні обстріли – 10 вибухів.

⚫Краснопільська громада: здійснено обстріл з гелікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (3 вибухи). Також зафіксовано артилерійські обстріли (23 вибухи) та мінометні обстріли (5 вибухів). Внаслідок одного з артобстрілів пошкоджено десять легкових автомобілів, приватний житловий будинок.

▪️Зноб-Новгородська громада: ворог бив з артилерії (24 вибухи).

▪️Есманська громада: здійснено мінометні обстріли (10 вибухів) та артобстріли (30 вибухів).

▪️Великописарівська громада: ворог вдарив з мінометів (12 вибухів) та артилерії (11 вибухів).

▪️Хотінська громада: здійснено артилерійський обстріл (54 вибухи). Також був здійснено обстріл з гелікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (6 вибухів).

⚫Середино-Будська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (25 вибухів), унаслідок чого пошкоджено 2 приватних житлових будинки, приміщення продовольчого магазину, автомобіль та мопед.