Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11.07.2023

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
11 липня 2023

💥Протягом дня росіяни здійснили 22 обстріли прикордоння. Зафіксовано 225 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Великописарівська, Дружбівська, Шалигинська, Білопільська, Глухівська, Есманська, Хотінська громади.

⚫Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (15 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів залишилось без світла 370 абонентів, загинула велика рогата худоба (1 тварина). Внаслідок ще одного обстрілу пошкоджено цивільні будівлі.

▪️Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (9 вибухів).

▪️Дружбівська громада: був артобстріл (8 вибухів).

▪️Білопільська громада: здійснено обстріл з гілікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (4 вибухи). Також росіяни били з мінометів (31 вибух), артилерії (25 вибухів) та РСЗВ (14 вибухів).

▪️Глухівська громада: зафіксовано гранатометний обстріл (АГС) (25 вибухів).

▪️Есманська громада: здійснено мінометний обстріл                         (10 вибухів) та гранатометний обстріл (АГС) (95 вибухів).

⚫Хотінська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено ЛЕП.

▪️Шалигинська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (4 вибухи) та мінометний обстріл (4 вибухи).