Увага! Оголошення для населення!

Дата: 22.08.2023 08:59

Фото без описуДля населення громади до кінця року у співпраці з ГО «Проліска» починає курсувати соціальний маршрут (безкоштовний) за наступними напрямами:

• Щосереди (23 серпня) за  маршрутом смт Зноб-Новгородське – с.Лісне – с.Голубівка – смт Зноб-Новгородське –  с. Кустине – с. Чигин – с. Уралове – с. Дібрівка – м. Шостка (та у зворотному напрямку).
  • Щопятниці (25 серпня) за  маршрутом смт Зноб-Новгородське – с. Мефедівка – с. Кренидівка – с. Очкине – с. Журавка – с. Кривоносівка – с. Хильчичи – с. Глазове – м. Шостка (та у зворотному напрямку).

Кількість місць обмежена – 14, тому запис здійснюється у телефонному режимі У РОБОЧІ ДНІ (Пн-Пт) з 8:00 до 16:00.

Телефон: +380997510613