Увага! Важлива інформація!

Дата: 03.10.2023 11:49

Фото без описуАдміністрація селищної ради інформує населення, про те що ворог скоригував тактику ведення війни, вдаючись до дій терористичного характеру проти цивільного населення і критичної інфраструктури України.

З метою доукомплектування особового складу до нас звернулася військова частина Національної гвардії України, яка виконує свої функції на території Сумської області, здійснює заходи оборонного характеру спрямовані на захист об’єктів критичної інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність населення, а також заходи з пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп.

Бажаючі можуть звертатися до адміністрації Зноб-Новгородської селищної ради, або до Шосткинського РТЦК та СП.