10 жовтня – День ментального здоров’я

Дата: 10.10.2023 10:31

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я.

Цьогоріч в Україні 10 жовтня вперше відзначають День ментального здоров’я. Відзначення цього дня спрямоване не тільки на підтримку людей, які страждають на серйозні відхилення з боку психіки, але і на людей, які переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами. За ініціативою першої леді Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». В межах цієї програми відбудеться низка просвітницьких заходів по всій Україні.

До дня ментального здоров’я долучилась і Зноб-Новгородська громада. Було проведено просвітницький захід з працівниками структурних  підрозділів, обговорено низку важливих питань, у тому числі важливість ментального здоров’я та шляхи його збереження.

Для українців дбати про своє психічне здоров'я щодня - це нагальна потреба, адже незважаючи на постійний стрес в умовах війни, ми маємо справлятися з тривогою, підтримувати близьких та продовжувати працювати.

Будьте уважними один до одного та оберігайте власне ментальне здоров’я.