Гранти для підприємців і самозайнятих осіб Сумщини

Дата: 20.10.2023 09:02

Фото без описуМіжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).

Реєстрація на участь у програмі: https://kobo-ee.savethechildren.net/x/bCvfSxAx

Кінцевий термін реєстрації: 30.10.2023

Зазначимо, що ця програма спрямована на надання фінансової підтримки у розмірі 2500 доларів США для допомоги підприємцям малого та мікробізнесу у відновленні та зміцненні економічного потенціалу.

Перелік громад, охоплених програмою:

Шосткінський район

• Тростянецька територіальна громада
  • Охтирська територіальна громада
  • Кирилівська територіальна громада

*Перші до кордону громади, при оцінці матимуть пріоритет

Програма надання допомоги розподілена на два кроки:

1. Проходження дводенної тренінгової програми, яка надає практичні знання з написання бізнес-планів та подачу грантових заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.

2. Подання на грантову програму Save the children з подальшою участю у конкурсному відборі для отримання грошової допомоги на відновлення чи підтримку бізнесу розміром 2500$.

Зазначимо, що з початку року Save the Children здійснює дистрибуцію гігієнічних та продуктових наборів, а також проводить реєстрацію населення у постраждалих громадах Сумщини для отримання багатоцільової грошової допомоги. Ця роботи ведеться і зараз. Поява нової програми дійсно актуальна, адже стимулювання економічної активності на місцях, підтримка бізнесу та підприємців - першочергові кроки до відбудови країни та її економіки.

Зауважимо, що допомога надається лише для одного представника родини і має бути спрямована на реалізацію представленого на конкурсі бізнес-плану.

Використання гранту МОЖЕ включати, але не обмежується:

• Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки.
  • Оренда приміщень (до 3 місяців).
  • Невеликий ремонт та облаштування приміщень (включаючи меблі, стелажі тощо).
  • Витрати на створення додаткових робочих місць і підтримання їх протягом до 3 місяців, не більше 40% суми гранту.
  • Закупівля сировини для виробничого процесу (до 30% суми гранту)
  • Отримання послуг (до 30% суми гранту)
  • Транспортування обладнання/персоналу.
  • Інше.

Учать у грантовій програмі є безкоштовною. Для отримання гранту, проходження дводенного тренінгу та подання бізнес-плану є обов’язковою вимогою. Участь у тренінговій програмі є безкоштовною.

Реєстрація на участь у програмі: https://kobo-ee.savethechildren.net/x/bCvfSxAx

Кінцевий термін реєстрації: 30.10.2023

ДОВІДКОВО:

Save the Children — це міжнародна організація, яка займається захистом і покращенням добробуту дітей у складні часи, такі як війни, стихійні лиха тощо. Починаючи з 2014 року Save the Children доставляє гуманітарну допомогу дітям та їхнім родинам в Україні.

Центр Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку розробляє та впроваджує стратегії регіонального економічного розвитку та програми підтримки малого та середнього бізнесу. Центр є засновником Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу (UABSC).

Разом ми працюємо над тим, щоб забезпечити стійке та стале відновлення постраждалих громад і створити умови для підвищення життєвого рівня та добробуту дітей та їхніх сімей.