Погіршення погодних умов 26-27 листопада в Сумській області

Дата: 26.11.2023 09:35

Фото без описуЗ метою запобігання виникненню надзвичайним ситуаціям, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них, Зноб-Новгородська селищна рада інформує населення громади.

В зв’язку з виходом активного південного циклону 26-27 листопада в Сумській області та м. Суми очікуються складні погодні умови: сильний та мокрий сніг, у південній половині області з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

У разі ускладнення дорожнього руху внаслідок снігового покриву та надзвичайних ситуацій з водо-, електро- , газопостачанням та погіршенням транспортного сполучення жителі Зноб-Новгородської громади можуть звертатися до адміністрації Зноб-Новгородської селищної ради 0997510613 або 0545173242.

Також звертайтеся до старост старостинських округів, які знаходяться в населених пунктах.

Телефон ГУ ДСНС в Сумській області (рятувальники) – 101.