Звернення голови громади з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2023 11:57

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та жителі громади!

Саме 14 грудня багато років тому було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС та завершено перший етап ліквідації наслідків аварії.
            Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого краю, які не шкодуючи свого здоров’я і життя працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.
          Низько схиляю голову перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею.
        Бажаю вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

З повагою селищний голова Петро ГОНЧАРОВ!