21 грудня в Україні відзначають День Державної служби зайнятості

Дата: 21.12.2023 11:22

Фото без описуДержавну службу зайнятості України створили саме 21 грудня 1990 року. Вона відповідальна за комплексне вирішення питань, які пов'язані з регулюванням зайнятості, працевлаштуванням, професійною орієнтацією, соціальною підтримкою тих громадян, які тимчасово не працюють.

Державна служба зайнятості відіграє важливу роль як активний посередник на ринку праці, долаючи розрив між роботодавцями та шукачами роботи. Вона надає безкоштовні послуги з пошуку роботи та підбору персоналу, а також соціальні послуги, пов’язані зі страхуванням на випадок безробіття та компенсацією за тимчасову втрату роботи.

Сприяння працевлаштуванню. Допомога громадянам у пошуку підходящої роботи та надання роботодавцям послуг з підбору персоналу.

Професійне навчання. Організація підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточних та перспективних потреб ринку праці.

Соціальна підтримка. Надання соціальної підтримки та матеріальної допомоги особам, які тимчасово не працюють.

День Державної служби зайнятості України — це важлива подія, яка відзначає внесок установи, що відіграє ключову роль у формуванні ринку праці країни. Це день, коли можна оцінити зусилля тих, хто невтомно працює, щоб забезпечити можливості працевлаштування та підтримку українського народу, сприяючи економічній стабільності та зростанню країни.