Привітання голови громади з нагоди Дня енергетика

Дата: 22.12.2023 07:42

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом − Днем енергетика!

Ваша праця завжди була почесною і необхідною для суспільства, а стабільна і злагоджена робота – основою сталого економічного зростання й підвищення життєвого рівня наших громадян. Важко уявити наше життя та розвиток будь-якої галузі без електричної енергії, якою ви, своєю наполегливою працею, забезпечуєте кожну оселю, підприємство, установу та організацію.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Всі ми є свідками, як водночас, під час, безпрецедентних ракетних атак, енергетична система України продемонструвала справжню стійкість, а енергетики працювали цілодобово, щоб відновити електропостачання.

Шановні енергетики, висловлюю вам щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, за великі зусилля та вміння, яких так вимагає праця енергетика.

У ваш професійний день бажаю вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, невичерпної енергії, безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, добра, успіхів та благополуччя.
          Нехай у ваших домівках завжди буде світло, тепло та затишно!

З повагою, селищний голова
Петро Гончаров.