Звітування поліції за 2023 рік

Дата: 27.12.2023 10:50

Фото без опису

21.12.2023 року на черговому засіданні сесії депутатів Зноб-Новгородської ТГ працівниками поліції, а саме поліцейським офіцером громади старшим лейтенантом поліції Сергієм Славським та дільничним офіцером поліції майором поліції Миколою Гончаровим було прозвітовано про проведену роботу працівниками поліції на території Зноб-Новгородської громади за 2023 рік.

Під час звітування працівники поліції розповіли про кількість населення, кількість сімей які опинилися у складних життєвих умовах. Також під час виступу правоохоронці ознайомили присутніх із статистикою вчинених правопорушень, наголосили про найбільш поширенні з них та доповіли про вжиті заходи щодо недопущення, попередження та реагування на всі правопорушення, а також про проведену роз’яснювально - профілактичну роботу як серед дітей так і дорослого населення.

По завершенню звітування працівниками поліції, було наголошено що тільки під час тісної взаємодії поліції та громади можливе створення безпечного суспільства що безумовно буде впливати та зниження кількості як адміністративних так ї кримінальних правопорушень.