Бібліотечні заходи до новорічних свят

Дата: 28.12.2023 08:31

Фото без опису✨"Різдво!.. Ви чуєте? Лишень від звуків цього чарівного слова у небі починають співати невидимі дзвіночки, і здається, що от-от станеться дещо казкове. Чуєте?..." Сашко Дерманський, «Крамничка тітоньки Мальви».

🌟Різдво й Новий рік — одні з найулюбленіших свят дітей і дорослих. Під час підготовки до різдвяних свят існує багато традицій. Ми вибираємо подарунки близьким, готуємо святкову вечерю, за якою збирається вся родина. І, звичайно, у кожній домівці найголовнішим символом свята є ялинка, яку ми вбираємо гірляндами, іграшками та солодощами.
Фото без опису📚У бібліотеках - філіях КЗ "Зноб-Новгородський ЦКП" пройшли ряд заходів, які показали традиції новорічних свят та наскільки важливо саме зараз поринути в цю чарівну атмосферу.