ГРАФІКИ ПРОВЕДЕННЯ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» ТА ОСОБИСТИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

Дата: 04.01.2024 12:57

Фото без описуПропонуємо вам ознайомитись з графіками проведення «гарячих ліній» та особистих прийомів громадян  керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації на 2024 рік.

Графік

прийому громадян з особистих питань керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації на 2024 рік

Тарасюк Оксана Миколаївна

Тимчасово виконуючий обов’язки  голови  Шосткинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації

Другий та четвертий понеділок місяця

10.00 – 12.00

Макаренко Світлана Миколаївна – керівник апарату  Шосткинської районної державної

Перша та третя середа місяця

10.00 – 12.00

Примітка. На період дії в Україні правового режиму воєнного стану з метою забезпечення належного рівня безпеки громадян та працівників райдержадміністрації особисті прийоми проводяться із суворим дотриманням правил безпеки та з урахуванням дії заходів правового режиму воєнного стану. За бажанням громадян, можливе проведення особистого прийому онлайн за допомогою цифрових комунікаційних технологій.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації та консультативний прийом громадян здійснюються головним спеціалістом з питань контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації з 9-00 до 16-00 в к. №7 (праве крило, поверх) або за тел. 7-34-48. 0663668189

проведення виїзних прийомів громадян

керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації на 2024 рік

1-а та 3-я п’ятниця місяця

Примітка. На період дії в Україні правового режиму воєнного стану з метою забезпечення належного рівня безпеки громадян виїзні прийоми проводяться із суворим дотриманням правил безпеки та з урахуванням дії заходів правового режиму воєнного стану.

У зв’язку з тим, що на території більшості громад Шосткинського району ведуться бойові дії, в графіку можливі зміни, які будуть узгоджуватись з сільською, селищними та міськими радами. Попередній запис громадян па виїзний прийом до керівництва райдержадміністрації здійснюється сільською, селищними та міськими радами.

проведення прямих «гарячих» телефонних ліній

керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації на 2024 рік

Другий четвер місяця

з 14-00 до 16-00

тел. 7-34-48, 0663668189

Перший понеділок місяця

з 14-00 до 16-00

тел. 7-34-48, 0663668189

Примітка. На період дії в Україні правового режиму воєнного стану з метою забезпечення належного рівня безпеки громадян та працівників райдержадміністрації під час повітряних тривог або загроз обстрілів телефон гарячої лінії може не відповідати. Для вирішення питань звертатись з 9-00 до 16-00 за тел. 7-34-48, 0663668189.