Інформація для населення громади

Дата: 22.01.2024 10:42

Відділом ЦНАП Зноб-Новгородської селищної ради відновлено доступ до Реєстру територіальної громади (РТГ). На даний час розпочато діяльність в обмеженому форматі: проводиться уточнення та актуалізація даних зареєстрованих осіб в громаді та надання Витягу з РТГ.

З 01.02.2024 року мешканці громади можуть звертатися за реєстрацією місця проживання.

Інформація з РТГ автоматично повязана з додатком ДІЯ, який створений для зручності громадян, у разі, необхідності отримати інформацію не відвідуючи для цього будь які установи. Для того, щоб актуальна інформація була доступною, звертайтеся до відділу ЦНАП.

Якщо народилася дитина або ж хтось помер радимо, обовязково, звернутися за консультацією та зробити відповідні зміни у РТГ.

Якщо необхідно оформити паспорт громадянина України (у формі ІД) в тому числі дитині чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон звертайтеся спочатку до ЦНАП, щоб звірити дані, бо інформація має міститися в РТГа вже потім до відповідного підрозділу ДМС України.

Телефон для довідок, консультацій та прийому звернень: 0989897651 та листування  через email:   cnap-znobnovgorod@ukr.netФото без опису