Звернення голови громади з нагоди Дня затвердження Державного Прапора України!

Дата: 28.01.2024 09:35

Шановні жителі громади!

28 січня ми відзначаємо День затвердження Державного Прапора України!

Сьогодні Державний Прапор України – це офіційний символ, яким пишається кожен українець.
Наш синьо-жовтий стяг усюди, де ми, й ті, хто з нами. Символу з довгою історією, багатьма спробами заборон, але зрештою визнанням усього світу.

Український прапор - усюди. Бо нині - це не лише державний символ, де жовтий означає пшеничні поля, а синій - небо над ними. Це ще й символ нескореності, хоробрості та боротьби за незалежність для всього світу.

Український блакитно-жовтий стяг гордо підноситься і на деокупованих територіях України, де мужні Воїни світла й добра боронять українську землю, відстоюють державну цілісність та суверенітет. Це постійне нагадування, якого ми роду та за що боремося сьогодні.

Тож нехай небо якнайскоріше знову стане мирним і такого ж чистого блакитного кольору, як на нашому державному прапорі, а ниви рясніють щедрими золотими врожаями. В умовах непростого сьогодення і масштабної війни з російськими загарбниками мир на нашій землі є найвищим благом. Бажаю всім нам Перемоги та щоб всі, хто боронить нашу Україну повернулися додому живими та неушкодженими. Нехай Ваше життя буде яскравим і багатим, як наш Державний стяг.

З повагою, селищний голова
Петро ГОНЧАРОВ.