Вітаємо з 100-річним ювілеєм!

Дата: 05.02.2024 09:57

Фото без опису4 лютого у колі рідних та близьких свій сотий день народження відзначила жителька села Мефедівка Шевцова Анастасія Миколаївна. За традицією з привітаннями до жінки завітали і представники громади: голова громади Петро Васильович Гончаров, голова ветеранської організації Сергій Степанович Нечволод, директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Тетяна Михайлівна Кухта, соціальний робітник Тетяна Олександрівна Коротка. Іменинниці була вручена грамота від голови громади Петра Гончарова за багаторічну і добросовісну працю, значний особистий внесок в розвиток батьківщини, за відданість громадянському обов’язку та з нагоди 100-річчя від Дня народження.

Гостей ювілярка вітала радісно. Вона завжди була такою протягом життя: привітною і доброзичливою, і зараз із посмішкою та радістю розповідає про свою юність і молодість. Все своє життя Анастасія Миколаївна тяжко працювала в колгоспі, тримала господарство та виховувала доньку. На сьогодні, окрім доньки, жінка також має троє онучок, п’ять правнуків та п’ять праправнуків. Вона пишається всіма своїми нащадками, які також віддають їй своє тепло і турбуються про рідну людину.

У свій день народження іменинниця отримала багато емоцій, почула багато теплих слів та щирих побажань.

Ще раз вітаємо ювілярку і зичимо щастя та добробуту в сім’ї,  жити в радості й доброму здоров’ї.